-- partner portálu --
Windowmanager.cz
plastové okna plastová okna eurookna hliníková okna a dveře plastové okna plastová okna eurookna hliníková okna a dveře
> VYHLEDAT FIRMY
Typy oken


> ZEPTEJTE SE
Ptejte se na cokoliv! Rychlou odpověď Vám rádi zašlou odborníci přímo z Vašeho kraje.

Slovaktual s.r.o.

Kraj: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj. WWW stránka: www.slovaktual.sk/cs, slovaktual-hk.katalogoken.cz
Typ oken: plastová, hliníková

Profil firmy Slovaktual

Společnost Slovaktual je s podílem 35 až 40 % na slovenském trhu největším výrobcem plastových oken na Slovensku - i v oblasti dveří. Firma zaměstnává kolem 250 zaměstnanců a v roce 2007 dosáhla obrat  téměř 32,5 mil. EUR.
Na Slovensku a na některých exportních trzích, jako jsou Čechy a Rakousko, disponuje vlastní, prodejci podporovanou organizací odbytu. Síť obchodníků představuje kolem 150 vzorkových prodejen, ve kterých je zaměstnaných více než 200 zaměstnanců.
Strategií firmy SLOVAKTUAL je orientace na konkrétního zákazníka, jeho požadavky a skrácení dodacích lhůt na minimum. Samozřejmostí je i kvalita dodaných výrobků o čem svědčí certifikáty od státní zkušebny LIGNOTESTING Bratislava, VÚSAPL Nitra, rakouské zkušebny ERTL Oftering/Linz a MZLU Zlín. V lednu 2005 Slovaktual úspěšně absolvoval kombinovaný certifikační audit systému manažérství kvality dle požadavek STN EN ISO 9001:2001, systému environmentálního manažérství podľa STN EN ISO 14001:2004 a systému bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS 18001:1999.
Kopírování informací jen se souhlasem provozovatele: VAVA, s.r.o.
© 2008 www.katalogoken.cz Všechny práva vyhrazená. | Technické řešení : RED FLOWER s.r.o.